MİLANO MEDİKAL
KOLAY ÖDEME KOŞULLARI
TÜRKİYENİN HER KÖŞESİNE ÜCRETSİZ KURULUM VE CİHAZ EĞİTİMİ VERMEKTEYİZ..
Hakkimizda

                      HAKKIMIZDA


2000 Yılından Beri Faliyette Olan Milano Medikal Güzellik Ekipmanları Alanında Hızla İlerleyerek Türkiye’nin Lider Şirketi Haline Geldi.Kaliteli Ürünleri Nitelikli Elemanları Sunduğu Kaliteli Servis Hizmeti İle,Türkiye’nin Her Yerine Sunduğu Geniş Servis Ağı İle Diğer Firmaların Her Zaman Bir Adım Önünde Seyr Etmektedir.
Uzun Yıllar Hastahane Ve Tıp Merkezleri İle Çalıştıktan Sonra Kazandığı Tecrübe Ve Deneyimleri  Güzellik Merkezlerine Taşıdı.Tüm Bilgi Ve Tecrübeleri Tüm Müşterileri İle Paylaşan Kurumsal Bir iıle Şirketiyiz.
Müşterilerine Sağladığı Avantajlarla Hep Diğer Firmaların Bir Adım Önünde Seyreden Milano Medikal: Müşterinin İhtiyacına Göre Ürün Temini Kolay Ödeme Koşulları Ve Cihaz Kiralama Gibi Kolaylıkların Yanı Sıra Müşterilerine Maddi Açıdan Büyük Avantajlar Sağlayacak Anlaşmalarada İmza Attı.
Dileyen Müşterilerimize Anlaşmalı Olduğumuz Bankalarla Uygun Ödeme Koşullarıyla Kredi Kullandırma İmkanıda Mevcuttur.
Milano Medikal Satışını Yaptığı Ürün İçin Önce Cihaz Eğitimi Vermekte Cihazı Sattıktan Sonra Da Cihazın Maksimum Performansta Çalışması İçin Cihaz Takibide Yapmaktadır. Cihaz Alan Müşterilerimize 6 Aylık Periyotlarla 1 Yıl Boyunca Cihaz Bakım Hizmetini Ücretsiz Olarak Sunmaktayız.Bu Süre Zarfında Müşteri Cihazı İyice Tanır Ve Sorunsuz Bir Şekilde Cihazını Kullanır.
 
7/24 Teknik Destek Sağlayan Ekibimizle Bir Telefon Kadar Yakınız.
 
Milano Medikal İşletmenizin Devamlılığını Garanti Eder.Cihaz Arızalarında Size Yeni Bir Cihaz Sunar.Cihazınız Tamir Edilip Size Teslim Edilene Kadar. Üstelik Bunu Hiçbir Ücret Talep Etmeden Yapar.
Türkiye’nin Her Yerine Ücretsiz Servis Hizmeti İle Milano Medikal Türkiye’de Servis Hizmeti İle De Bir Numara.